kalkulace | objednávky
608 05 66 44
kalkulace | objednávky
608 05 66 44
kalkulace | objednávky
608 05 66 44

Stěhovací práce Plzeň

Bylo by zvláštní, kdybychom k vyklízením bytových i nebytových prostor v Plzni nenabízeli také stěhovací práce. Častokrát se totiž tyto služby kombinují, jelikož část vybavení, respektive odpadu je potřeba vyklidit a odvézt na likvidaci (sběrné dvory, spalovny,..) a druhou část naopak přestěhovat do novějších prostorů.

Všeobecně nás tak klienti využívají v Plzeňském kraji při stěhování do nových bytů, domů, firem, nebo kupříkladu přestěhování trezorů, klavírů a jiných těžkých břemen.

Samozřejmostí je demontáž nábytku, bezpečná přeprava a opětovné sestavení na požadované místo. Nepotřebné vybavení odvezeme k ekologické likvidaci. K přenosu drobných předmětů využíváme krabice, které si od nás můžete zapůjčit nebo zakoupit.

Ať už potřebujete přestěhovat v Plzni a okolí cokoli, odkudkoli a kamkoli, jsme tu pro vás.


Stěhovací práce

Efektivní stěhování Plzeň

Při stěhování přemýšlíme dopředu a díky tomu svou práci nejen zefektivníme, ale především tím šetříme vaše peníze. Pro lepší naplánování nám zašlete fotografie vybavení vaši domácnosti (nebo jiného objektu), na základě kterých dokážeme vyhodnotit, jak velký vůz budeme potřebovat a kolik pracovníků na tuto práci využijeme.

Při stěhování naši pracovníci provedou demontáž větších kusů nábytku tak, aby během přepravy nedošlo k jeho poškození. Po celou dobu stěhování můžete být samozřejmě přítomni. Zajištěný náklad pak převezeme s maximální opatrnostní do nových prostor, ve kterých provedeme vykládku. Zde odstraní naši pracovníci ochranné obalové materiáli a smontují původně rozlozený nábytek.

V případě, že se budete chtít některých věcí zbavit, zajistíme jejich ekologickou likvidaci ve sběrném dvoře v Plzni. V případě, že by byl zavřený, najdeme v okrese Plzeň-město jiný sběrný dvůr.

Nejrychlejší stěhování v Plzni

Potřebujete přestěhovat svůj byt či dům co nejdříve? Ať už spěcháte z jakéhokoli důvodu, zajistíme po dohodě tolik pracovní síly, kolik jen bude potřeba. Přestěhujeme "vás" v co nejkratším čase. Pracujeme i o víkendech a svátcích, po dohodě i přes noc!

Nejlevnější stěhování v Plzni

Pokud na přestěhování nespěcháte, dokážeme postupovat tak, abychom snížili náklady na minimum. Zavolejte nám na číslo 608 05 66 44 ještě dnes a získejte nejvýhodnější cenovou nabídku na trhu. Pro snadnější kalkulaci nám pošlete fotografie přes Whatsapp.


Proč stěhovací práce od nás?

pejsek se sluchátky

Neděláme zbytečný hluk

Při rozebírání nábytku i samotném stěhování postupujeme tak, abychom nevytvářeli zbytečný hluk, který by znepříjemňoval život vašich sousedů.

Chováme se šetrně

Při vyklízení odpadu myslíme na ekologickou likvidaci a proto nejen třídíme odpad, ale zajišťujeme jeho likvidaci ve sběrných dvorech.

ekologie
hodnocení

Ctíme vaše soukromí

Při stěhování dbáme na soukromí našich klientů a proto si v žádném případě nepořizujeme žádné fotografie. Fotky na našem webu jsou z fotobanky.


A dalších městech také...

Stěhovací práce neposkytujeme pouze v Plzni a všeobecně v Plzeňském kraji, ale nabízíme tuto službu i v dalších městech v Čechách, na Moravě a Slezsku.

mapa Česka

vyklízení bytu

Další služby

Svým klientům poskytujeme kromě stěhování nabízíme i další služby.

Odvoz starého nábytku

 • Nábytek rozděláme a odvezeme k ekologické likvidaci.

Odvoz spotřebičů

 • Odvezeme i staré a rozměrné elektrospotřebiče.

Odstranění tapet a nátěru

 • Zvládneme i odstranění starých tapet a nátěru.

Cenová nabídka

Abychom vám mohli sestavit co nejpřesnější cenovou nabídku za stěhovací práce v Plzni, budeme potřebovat znát pár informací. Nezapomeňte nám tyto údaje napsat do našeho kontaktního formuláře.

 • Množství vybavení?
 • Velikost bytu, domu či jiných nebytových prostor?
 • Budeme provádět i úklid?
 • V jakém patře se byt nachází?
 • Je dům vybaven výtahem?
 • Nakládací plocha?
 • Budeme i nějaké vybavení likvidovat?
 • Požadovaná rychlost stěhování?
 • Stěhování bude odkud kam?

Fotografie přes Whatsapp

Pro nejsnadnější nacenění nám v ideálním případě zašlete i fotografie z místa, které chcete přestěhovat přes aplikaci Whatsapp.


Fotografie přes Úschovna.cz

Pokud nepoužíváte aplikaci Whatsapp, zašlete nám bezplatně fotografie přes Uschovna.cz. Náš email info@vyklizimehned.cz uveďte do kolonky "KOMU".


CENOVÁ POPTÁVKA

Kalkulaci získáte obvykle do 90 minut.

Vaše jméno
Telefon
E-mail
Město

Zpráva - popište své požadavky


Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/svkbtoli/vyklizime-hned.cz/in/kontakty-footer.php on line 4

Warning: file_get_contents(http://ss.ipre.cz/in/mobil.php): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/svkbtoli/vyklizime-hned.cz/in/kontakty-footer.php on line 4

Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/svkbtoli/vyklizime-hned.cz/in/kontakty-footer.php on line 5

Warning: file_get_contents(http://ss.ipre.cz/in/mobil-mezera.php): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/svkbtoli/vyklizime-hned.cz/in/kontakty-footer.php on line 5
ikonka

Telefon

+420

ikonka

Whatsapp (fotky)

+420

ikonka

Pracovní dny

pondělí - neděle

ikonka

Informace po telefonu

08:00 - 20:00

© 2024 všechna práva vyhrazena