kalkulace | objednávky
608 05 66 44
kalkulace | objednávky
608 05 66 44
kalkulace | objednávky
608 05 66 44

Vyklízení bytů Stráž nad Ohří

Koupili jste starší byt ve Stráži nad Ohří nebo jste ho zdědili po svých rodičích či prarodičích? Je velmi pravděpodobné, že je vybaven nejen starým nábytkem a elektrospotřebiči, ale i dalším nepotřebným vybavením. Na půdách i ve sklepech místo pokladů najdete spíše skladiště zbytečností. Během "první vlny" budete hledat cennosti a nakonec zjistíte, že zůstalo spousta odpadu, které ve svém domě nechcete a je potřeba ho vyklidit.

Byt ve Stráži nad Ohří vyklidíme za vás

Abyste si nemuseli brát dovolenou kvůli vyklízení, rádi vám s touto neoblíbenou činnosti pomůžeme. Jsme odborníci a zatímco budete relaxovat, byt, sklep i půdu vyklidíme za vás. Věříme, že v okolí Stráže nad Ohří a celkově v Karlovarském kraji najdete lepší aktivitu, než je tato práce.


Vyklízení bytů

Odvezeme nábytek, elektroniku i jiný odpad

Podle množství odpadu zajistíme přistavení kontejneru, případně odvezeme veškerý odpad k ekologické likvidaci našimi dodávkami. Pokud nebude ve Stráži nad Ohří otevřený sběrný dvůr, zajistíme odvoz do jiného sběrného dvora v okrese Karlovy Vary. Nemusíte mít obavu, že bychom v Karlovarském kraji nenašli jiné místo k ekologické likvidaci vašeho odpadu.

Nejrychlejší vyklízení bytů ve Stráži nad Ohří

Ať už spěcháte na vyklizení vašeho bytu z jakéhokoli důvodu. Zajistíme tolik pracovní síly, kolik jen bude potřeba, abychom vaši nemovitost vyklidili v co nejkratším čase. Pracujeme i o víkendech a svátcích, po dohodě i přes noc!

Nejlevnější vyklízení bytu ve Stráži nad Ohří

Chcete ušetřit náklady za vyklizení vašeho bytu? Zavolejte nám na číslo 608 05 66 44 ještě dnes a proberte s námi možnosti, jak získat nejvýhodnější cenovou nabídku za vyklizení vašeho bytu na trhu.


Proč vyklízení bytů od nás?

pejsek se sluchátky

Neděláme zbytečný hluk

Při rozebírání nábytku i samotném vyklízení postupujeme tak, abychom nevytvářeli zbytečný hluk, který by znepříjemňoval život vašich sousedů.

Chováme se šetrně

Při práci s odpadem myslíme na ekologickou likvidaci a proto nejen třídíme odpad, ale zajišťujeme jeho likvidaci ve sběrných dvorech.

ekologie
hodnocení

Ctíme vaše soukromí

Při vyklízení bytů dbáme na soukromí našich klientů a proto si v žádném případě nepořizujeme žádné fotografie. Fotky na našem webu jsou z fotobanky.


A dalších městech také...

Vyklízení bytů neposkytujeme pouze ve Stráži nad Ohří a všeobecně v Karlovarském kraji, ale nabízíme tuto službu i v dalších městech v Čechách, na Moravě a Slezsku.

mapa Česka

Malování

Další služby

Kromě samotného vyklízení poskytujeme ve Stráži nad Ohří i další práce, které jsou přímo spojené s touto činností. Díky tomu ušetříte nejen peníze, ale i svůj čas při hledání dalších firem.

Škrábání starých maleb

 • Zbavíme se starých nátěrů na stěnách vaší nemovitosti.

Odstranění tapet

 • Odborně odstraníme staré tapety.

Malování pokojů

 • Po vyklizení a úklidu vymalujeme stěny pokojů.

Cenová nabídka

Abychom vám mohli sestavit co nejpřesnější cenovou nabídku za vyklizení bytu ve Stráži nad Ohří, budeme potřebovat znát pár informací. Nezapomeňte nám tyto údaje napsat do našeho kontaktního formuláře.

 • Odhadovaná velikost bytu? Počet pokojů?
 • Množství odpadu k vyklizení (nábytek, elektronika, podlahy,..)
 • Rozsah znečištění?
 • Dodatečné služby? Dezinfekce, malování,..?
 • Možnost přistavení kontejneru?
 • Odhadované množství vybavení?
 • Požadovaná rychlost vyklizení?
 • Nadměrné vybavení? Těžká břemena?

Fotografie přes Whatsapp

Pro nejsnadnější nacenění nám v ideálním případě zašlete i fotografie z místa, které chcete vyklidit nebo přestěhovat přes aplikaci Whatsapp.


Fotografie přes Úschovna.cz

Pokud nepoužíváte aplikaci Whatsapp, zašlete nám bezplatně fotografie přes Uschovna.cz. Náš email info@vyklizimehned.cz uveďte do kolonky "KOMU".


CENOVÁ POPTÁVKA

Kalkulaci získáte obvykle do 90 minut.

Vaše jméno
Telefon
E-mail
Město

Zpráva - popište své požadavky


Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/svkbtoli/vyklizime-hned.cz/in/kontakty-footer.php on line 4

Warning: file_get_contents(http://ss.ipre.cz/in/mobil.php): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/svkbtoli/vyklizime-hned.cz/in/kontakty-footer.php on line 4

Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/svkbtoli/vyklizime-hned.cz/in/kontakty-footer.php on line 5

Warning: file_get_contents(http://ss.ipre.cz/in/mobil-mezera.php): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/svkbtoli/vyklizime-hned.cz/in/kontakty-footer.php on line 5
ikonka

Telefon

+420

ikonka

Whatsapp (fotky)

+420

ikonka

Pracovní dny

pondělí - neděle

ikonka

Informace po telefonu

08:00 - 20:00

© 2024 všechna práva vyhrazena