kalkulace | objednávky
608 05 66 44
kalkulace | objednávky
608 05 66 44
kalkulace | objednávky
608 05 66 44

Vyklízení firem Písek

Potřebujete vyklidit svou firmu, kancelář nebo jiný nebytový prostor v Písku nebo v Plzeňském kraji kvůli vystěhování, rekonstrukci nebo jiným důvodům? Zavolejte nám a my se o to postaráme. Starý nábytek, elektroniku či koberce vyklidíme a odvezeme k ekologické likvidaci.

V případě, že potřebujete vybavení pouze na určité období uskladnit, zajistíme skladovací prostory v okolí Písku a nakonec vrátíme zpět na původní místo. Jsme připraveni splnit všechna vaše přání.

Na vyklízení kanceláří a jiných nebytových prostor jsme odborníci.

Rádi vám nabídneme i drobné malířské práce - mezi které patří škrábání staré malby, odstranění tapet, štukování a malování. To vše za nejnižší ceny!


Vyklízení firem

Vyklízení firem i skladů

Máte kromě kanceláří i skladové prostory? Naši pracovníci vám pomohou i s vyklizením skladů v okrese Plzeň-jih. Pokud se stěhujete do větších nebo menších prostor v Plzeňském kraji, můžeme využít i stěhovací práce, které využívají naši klienti z celého Česka. Využijte našich komplexních služeb.

Nejrychlejší vyklízení firem v Písku

Potřebujete zajistit vyklizení firmy co nejdříve? Ať už spěcháte z jakéhokoli důvodu, zajistíme po dohodě tolik pracovní síly, kolik jen bude potřeba. Vyklidíme nebo přestěhujeme vaši firmu v co nejkratším čase. Pracujeme i o víkendech a svátcích, po dohodě i přes noc!

Nejlevnější vyklízení firem v Písku

Pokud na vyklizení nespěcháte, dokážeme postupovat tak, abychom snížili náklady na minimum. Zavolejte nám na číslo 608 05 66 44 ještě dnes. Pro snadnější kalkulaci nám pošlete fotografie přes Whatsapp.


Proč vyklízení firem od nás?

pejsek se sluchátky

Neděláme zbytečný hluk

Při rozebírání nábytku i samotném vyklízení postupujeme tak, abychom nevytvářeli zbytečný hluk, který by znepříjemňoval život vašich sousedů.

Chováme se šetrně

Při práci s odpadem myslíme na ekologickou likvidaci a proto nejen třídíme odpad, ale zajišťujeme jeho likvidaci ve sběrných dvorech.

ekologie
hodnocení

Ctíme vaše soukromí

Při vyklízení firem dbáme na soukromí našich klientů a proto si v žádném případě nepořizujeme žádné fotografie. Fotky na našem webu jsou z fotobanky.


A dalších městech také...

Vyklízení firem neposkytujeme pouze v Písku a všeobecně v Plzeňském kraji, ale nabízíme tuto službu i v dalších městech v Čechách, na Moravě a Slezsku.

mapa Česka

vyklizení bytu

Další služby

Svým klientům poskytujeme kromě vyklízecích a stěhovacích prací i další služby.

Odvoz starého nábytku

  • Nábytek rozděláme a odvezeme k ekologické likvidaci.

Odvoz spotřebičů

  • Odvezeme i staré a rozměrné elektrospotřebiče.

Odstranění tapet a nátěru

  • Zvládneme i odstranění starých tapet a nátěru.

Cenová nabídka

Abychom vám mohli sestavit co nejpřesnější cenovou nabídku za vyklizení firmy či skladů v Písku, budeme potřebovat znát pár informací. Nezapomeňte nám tyto údaje napsat do našeho kontaktního formuláře.

  • Množství vybavení?
  • Velikost kanceláří či jiných nebytových prostor?
  • Budeme provádět i úklid?
  • Je k dispozici výtah?
  • Vybavení se bude likvidovat nebo stěhovat?
  • Požadovaná rychlost odvozu nábytku?

Fotografie přes Whatsapp

Pro nejsnadnější nacenění nám v ideálním případě zašlete i fotografie z místa, které chcete vyklidit nebo přestěhovat přes aplikaci Whatsapp.


Fotografie přes Úschovna.cz

Pokud nepoužíváte aplikaci Whatsapp, zašlete nám bezplatně fotografie přes Uschovna.cz. Náš email info@vyklizimehned.cz uveďte do kolonky "KOMU".


CENOVÁ POPTÁVKA

Kalkulaci získáte obvykle do 90 minut.

Vaše jméno
Telefon
E-mail
Město

Zpráva - popište své požadavky


Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/svkbtoli/vyklizime-hned.cz/in/kontakty-footer.php on line 4

Warning: file_get_contents(http://ss.ipre.cz/in/mobil.php): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/svkbtoli/vyklizime-hned.cz/in/kontakty-footer.php on line 4

Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/svkbtoli/vyklizime-hned.cz/in/kontakty-footer.php on line 5

Warning: file_get_contents(http://ss.ipre.cz/in/mobil-mezera.php): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/svkbtoli/vyklizime-hned.cz/in/kontakty-footer.php on line 5
ikonka

Telefon

+420

ikonka

Whatsapp (fotky)

+420

ikonka

Pracovní dny

pondělí - neděle

ikonka

Informace po telefonu

08:00 - 20:00

© 2024 všechna práva vyhrazena