kalkulace | objednávky
608 05 66 44
kalkulace | objednávky
608 05 66 44
kalkulace | objednávky
608 05 66 44

Vyklizení pozůstalosti Frenštát pod Radhoštěm

Po vyrovnání se ztrátou blízké osoby nastávají situace, do kterých se mnohým nechce a toto je jedna z nich. Po vyřešení dědictví (případně po dohodě všech dědiců už dříve) nastává okamžik, kdy je potřeba provést likvidaci pozůstalosti. Ať už se jedná o byt, dům, chatu či jinou nemovitost ve Frenštátě pod Radhoštěm, z pravidla se setkáváme se starším vybavením či odpadem, který je potřeba vyklidit.

Pozůstalosti ve Frenštátě pod Radhoštěm vyklidíme za vás

Přestože lze najít během první návštěvy řada cenností, na řadu z nich se přichází až během vyklízení. Proto během naši práce vytvoříme nejdříve prostor na uchování věcí, u kterých se rozhodnete, zda si je ponecháte či nikoli. Současně nabízíme i možnost výkupu knih, nábytku, sbírek či jiných pozůstalostí. Přestože se může často zdát, že se jedná o velké množství odpadu, přistupujeme k jeho likvidaci tak, abychom eliminovali vyhození něčeho, co pro vás může mít citové pouto.

Svěřte likvidaci pozůstalosti ve Frenštátě pod Radhoštěm, či jiném městě v Moravskoslezském kraji nám, odborníkům. Naši pracovníci se chovají profesionálně, s respektem a pomohou vám při vyklízení díky třídění odpadu ušetřit vaše peníze.


Vyklizení pozůstalosti

Efektivní likvidace pozůstalosti

Díky dlouholetým zkušenostem přesně víme, jak s odpadem zacházet. Starší skříně z masivního dřeva vykoupíme nebo vám doporučíme místo výkupu. U nábytku, který už nemá žádnou hodnotu můžeme zajistit nařezání pro případ, že máte v domě či chatě kamna na dřevo. Železo odvezeme do výkupu a běžný odpad či spotřebiče na sběrný dvůr. Co bude mít hodnotu, to se pokusíme zpeněžit. Šetříme tím náklady spojené s likvidací vaší pozůstalosti. Pokud nebude ve Frenštátě pod Radhoštěm otevřený sběrný dvůr, zajistíme odvoz do jiného sběrného dvora v okrese Nový Jičín. Nemusíte mít obavu, že bychom v Moravskoslezském kraji nenašli jiné místo k ekologické likvidaci vašeho odpadu.<

Nejrychlejší vyklizení pozůstalosti ve Frenštátě pod Radhoštěm

Ať už spěcháte na vyklizení z jakéhokoli důvodu, zajistíme tolik pracovní síly, kolik jen bude potřeba, abychom pozůstalost vyklidili v co nejkratším čase. Pracujeme i o víkendech a svátcích, po dohodě i přes noc!

Nejlevnější vyklizení pozůstalosti ve Frenštátě pod Radhoštěm

Chcete ušetřit náklady za vyklizení pozůstalosti? Zavolejte nám na číslo 608 05 66 44 ještě dnes a proberte s námi možnosti, jak získat nejvýhodnější cenovou nabídku za vyklizení pozůstalosti na trhu.


Proč vyklizení pozůstalosti od nás?

pejsek se sluchátky

Neděláme zbytečný hluk

Při rozebírání nábytku i samotném vyklízení postupujeme tak, abychom nevytvářeli zbytečný hluk, který by znepříjemňoval život vašich sousedů.

Chováme se šetrně

Při práci s odpadem myslíme na ekologickou likvidaci a proto nejen třídíme odpad, ale zajišťujeme jeho likvidaci ve sběrných dvorech.

ekologie
hodnocení

Ctíme vaše soukromí

Při vyklizení pozůstalosti dbáme na soukromí našich klientů a proto si v žádném případě nepořizujeme žádné fotografie. Fotky na našem webu jsou z fotobanky.


A dalších městech také...

Vyklizení pozůstalosti neposkytujeme pouze ve Frenštátě pod Radhoštěm a všeobecně v Moravskoslezském kraji, ale nabízíme tuto službu i v dalších městech v Čechách, na Moravě a Slezsku.

mapa Česka

Malování

Další služby

Kromě samotného vyklízení poskytujeme ve Frenštátě pod Radhoštěm i další práce, které jsou přímo spojené s touto činností. Díky tomu ušetříte nejen peníze, ale i svůj čas při hledání dalších firem.

Škrábání starých maleb

 • Zbavíme se starých nátěrů na stěnách vaší nemovitosti.

Odstranění tapet

 • Odborně odstraníme staré tapety.

Malování pokojů

 • Po vyklizení a úklidu vymalujeme stěny pokojů.

Cenová nabídka

Abychom vám mohli sestavit co nejpřesnější cenovou nabídku za vyklizení chaty či chalupy ve Frenštátě pod Radhoštěm, budeme potřebovat znát pár informací. Nezapomeňte nám tyto údaje napsat do našeho kontaktního formuláře.

 • Odhadovaná velikost nemovitosti? Počet pokojů?
 • Množství odpadu k vyklizení (nábytek, elektronika, podlahy,..)
 • Rozsah znečištění?
 • Dodatečné služby? Dezinfekce, malování,..?
 • Možnost přistavení kontejneru?
 • Odhadované množství vybavení?
 • Požadovaná rychlost vyklizení?
 • Nadměrné vybavení? Těžká břemena?

Fotografie přes Whatsapp

Pro nejsnadnější nacenění nám v ideálním případě zašlete i fotografie z místa, které chcete vyklidit nebo přestěhovat přes aplikaci Whatsapp.


Fotografie přes Úschovna.cz

Pokud nepoužíváte aplikaci Whatsapp, zašlete nám bezplatně fotografie přes Uschovna.cz. Náš email info@vyklizimehned.cz uveďte do kolonky "KOMU".


CENOVÁ POPTÁVKA

Kalkulaci získáte obvykle do 90 minut.

Vaše jméno
Telefon
E-mail
Město

Zpráva - popište své požadavky


Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/svkbtoli/vyklizime-hned.cz/in/kontakty-footer.php on line 4

Warning: file_get_contents(http://ss.ipre.cz/in/mobil.php): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/svkbtoli/vyklizime-hned.cz/in/kontakty-footer.php on line 4

Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/svkbtoli/vyklizime-hned.cz/in/kontakty-footer.php on line 5

Warning: file_get_contents(http://ss.ipre.cz/in/mobil-mezera.php): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/svkbtoli/vyklizime-hned.cz/in/kontakty-footer.php on line 5
ikonka

Telefon

+420

ikonka

Whatsapp (fotky)

+420

ikonka

Pracovní dny

pondělí - neděle

ikonka

Informace po telefonu

08:00 - 20:00

© 2024 všechna práva vyhrazena