kalkulace | objednávky
608 05 66 44
kalkulace | objednávky
608 05 66 44
kalkulace | objednávky
608 05 66 44

Vyklizení pozůstalosti Jablunkov

Po vyrovnání se ztrátou blízké osoby nastávají situace, do kterých se mnohým nechce a toto je jedna z nich. Po vyřešení dědictví (případně po dohodě všech dědiců už dříve) nastává okamžik, kdy je potřeba provést likvidaci pozůstalosti. Ať už se jedná o byt, dům, chatu či jinou nemovitost v Jablunkově, z pravidla se setkáváme se starším vybavením či odpadem, který je potřeba vyklidit.

Pozůstalosti v Jablunkově vyklidíme za vás

Přestože lze najít během první návštěvy řada cenností, na řadu z nich se přichází až během vyklízení. Proto během naši práce vytvoříme nejdříve prostor na uchování věcí, u kterých se rozhodnete, zda si je ponecháte či nikoli. Současně nabízíme i možnost výkupu knih, nábytku, sbírek či jiných pozůstalostí. Přestože se může často zdát, že se jedná o velké množství odpadu, přistupujeme k jeho likvidaci tak, abychom eliminovali vyhození něčeho, co pro vás může mít citové pouto.

Svěřte likvidaci pozůstalosti v Jablunkově, či jiném městě v Moravskoslezském kraji nám, odborníkům. Naši pracovníci se chovají profesionálně, s respektem a pomohou vám při vyklízení díky třídění odpadu ušetřit vaše peníze.


Vyklizení pozůstalosti

Efektivní likvidace pozůstalosti

Díky dlouholetým zkušenostem přesně víme, jak s odpadem zacházet. Starší skříně z masivního dřeva vykoupíme nebo vám doporučíme místo výkupu. U nábytku, který už nemá žádnou hodnotu můžeme zajistit nařezání pro případ, že máte v domě či chatě kamna na dřevo. Železo odvezeme do výkupu a běžný odpad či spotřebiče na sběrný dvůr. Co bude mít hodnotu, to se pokusíme zpeněžit. Šetříme tím náklady spojené s likvidací vaší pozůstalosti. Pokud nebude v Jablunkově otevřený sběrný dvůr, zajistíme odvoz do jiného sběrného dvora v okrese Frýdek-Místek. Nemusíte mít obavu, že bychom v Moravskoslezském kraji nenašli jiné místo k ekologické likvidaci vašeho odpadu.<

Nejrychlejší vyklizení pozůstalosti v Jablunkově

Ať už spěcháte na vyklizení z jakéhokoli důvodu, zajistíme tolik pracovní síly, kolik jen bude potřeba, abychom pozůstalost vyklidili v co nejkratším čase. Pracujeme i o víkendech a svátcích, po dohodě i přes noc!

Nejlevnější vyklizení pozůstalosti v Jablunkově

Chcete ušetřit náklady za vyklizení pozůstalosti? Zavolejte nám na číslo 608 05 66 44 ještě dnes a proberte s námi možnosti, jak získat nejvýhodnější cenovou nabídku za vyklizení pozůstalosti na trhu.


Proč vyklizení pozůstalosti od nás?

pejsek se sluchátky

Neděláme zbytečný hluk

Při rozebírání nábytku i samotném vyklízení postupujeme tak, abychom nevytvářeli zbytečný hluk, který by znepříjemňoval život vašich sousedů.

Chováme se šetrně

Při práci s odpadem myslíme na ekologickou likvidaci a proto nejen třídíme odpad, ale zajišťujeme jeho likvidaci ve sběrných dvorech.

ekologie
hodnocení

Ctíme vaše soukromí

Při vyklizení pozůstalosti dbáme na soukromí našich klientů a proto si v žádném případě nepořizujeme žádné fotografie. Fotky na našem webu jsou z fotobanky.


A dalších městech také...

Vyklizení pozůstalosti neposkytujeme pouze v Jablunkově a všeobecně v Moravskoslezském kraji, ale nabízíme tuto službu i v dalších městech v Čechách, na Moravě a Slezsku.

mapa Česka

Malování

Další služby

Kromě samotného vyklízení poskytujeme v Jablunkově i další práce, které jsou přímo spojené s touto činností. Díky tomu ušetříte nejen peníze, ale i svůj čas při hledání dalších firem.

Škrábání starých maleb

 • Zbavíme se starých nátěrů na stěnách vaší nemovitosti.

Odstranění tapet

 • Odborně odstraníme staré tapety.

Malování pokojů

 • Po vyklizení a úklidu vymalujeme stěny pokojů.

Cenová nabídka

Abychom vám mohli sestavit co nejpřesnější cenovou nabídku za vyklizení chaty či chalupy v Jablunkově, budeme potřebovat znát pár informací. Nezapomeňte nám tyto údaje napsat do našeho kontaktního formuláře.

 • Odhadovaná velikost nemovitosti? Počet pokojů?
 • Množství odpadu k vyklizení (nábytek, elektronika, podlahy,..)
 • Rozsah znečištění?
 • Dodatečné služby? Dezinfekce, malování,..?
 • Možnost přistavení kontejneru?
 • Odhadované množství vybavení?
 • Požadovaná rychlost vyklizení?
 • Nadměrné vybavení? Těžká břemena?

Fotografie přes Whatsapp

Pro nejsnadnější nacenění nám v ideálním případě zašlete i fotografie z místa, které chcete vyklidit nebo přestěhovat přes aplikaci Whatsapp.


Fotografie přes Úschovna.cz

Pokud nepoužíváte aplikaci Whatsapp, zašlete nám bezplatně fotografie přes Uschovna.cz. Náš email info@vyklizimehned.cz uveďte do kolonky "KOMU".


CENOVÁ POPTÁVKA

Kalkulaci získáte obvykle do 90 minut.

Vaše jméno
Telefon
E-mail
Město

Zpráva - popište své požadavky


Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/svkbtoli/vyklizime-hned.cz/in/kontakty-footer.php on line 4

Warning: file_get_contents(http://ss.ipre.cz/in/mobil.php): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/svkbtoli/vyklizime-hned.cz/in/kontakty-footer.php on line 4

Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/svkbtoli/vyklizime-hned.cz/in/kontakty-footer.php on line 5

Warning: file_get_contents(http://ss.ipre.cz/in/mobil-mezera.php): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/svkbtoli/vyklizime-hned.cz/in/kontakty-footer.php on line 5
ikonka

Telefon

+420

ikonka

Whatsapp (fotky)

+420

ikonka

Pracovní dny

pondělí - neděle

ikonka

Informace po telefonu

08:00 - 20:00

© 2024 všechna práva vyhrazena