kalkulace | objednávky
608 05 66 44
kalkulace | objednávky
608 05 66 44
kalkulace | objednávky
608 05 66 44

Vyklízení skladů Plzeň

Pořídili jste si větší sklady v Plzni, které jsou plné nepotřebného vybavení a odpadu? Rádi pro vás sklady vyklidíme. Nebo chcete provést rekonstrukci vašich současných skladů a aktuální vybavení potřebujete po dobu rekonstrukce uskladnit? I v tomto případě vám rádi pomůžeme.

Samozřejmostí je i zajištění likvidace citlivých dokumentů včetně dodání dokladu o likvidaci. Všechny naše služby poskytujeme i v dalších městech v Plzeňském kraji.

Vyřazenou techniku odvezeme k ekologické likvidaci do sběrných dvorů a to stejné platí i pro další odpad, který se ve vašem skladu nachází. Pokud vlastníte vybavení, které lze zpeněžit (např. palety), odvezeme je do výkupu. Vždy se snažíme snížit náklady za vyklízení.

Snažíme se vždy odvést tu nejlepší práci a zanechat za sebou pouze pořádek a spokojeného zákazníka.


Vyklízení skladů

Stěhování skladů Plzeň

Hodit se vám mohou i stěhovací práce, které můžete využít v situaci, kdy se stěhujete do nových, větších nebo i menších skladových prostor. Nezapomeňte, že kromě stěhování skladů nabízíme v Plzni i vyklízení firem, bytů, domů nebo pozůstalosti. V okrese Plzeň-město jsme na vyklízecí a stěhovací práce odborníci.

Nejrychlejší vyklízení skladů v Plzni

Potřebujete zajistit vyklizení skladu co nejdříve? Ať už spěcháte z jakéhokoli důvodu, zajistíme po dohodě tolik pracovní síly, kolik jen bude potřeba. Vyklidíme nebo přestěhujeme vaše sklady v co nejkratším čase. Pracujeme i o víkendech a svátcích, po dohodě i přes noc!

Nejlevnější vyklízení skladů v Plzni

Pokud na vyklizení nespěcháte, dokážeme postupovat tak, abychom snížili náklady na minimum. Vše je pouze otázka priorit. Zavolejte nám na číslo 608 05 66 44 ještě dnes a získejte nejvýhodnější cenovou nabídku na trhu. Pro snadnější kalkulaci nám pošlete fotografie přes Whatsapp.


Proč vyklízení skladů od nás?

pejsek se sluchátky

Neděláme zbytečný hluk

Při rozebírání skladu i samotném vyklízení postupujeme tak, abychom nevytvářeli zbytečný hluk, který by znepříjemňoval život vašich sousedů.

Chováme se šetrně

Při práci s odpadem myslíme na ekologickou likvidaci a proto nejen třídíme odpad, ale zajišťujeme jeho likvidaci ve sběrných dvorech.

ekologie
hodnocení

Ctíme vaše soukromí

Při vyklízení skladů dbáme na soukromí našich klientů a proto si v žádném případě nepořizujeme žádné fotografie. Fotky na našem webu jsou z fotobanky.


A dalších městech také...

Vyklízení skladů neposkytujeme pouze v Plzni a všeobecně v Plzeňském kraji, ale nabízíme tuto službu i v dalších městech v Čechách, na Moravě a Slezsku.

mapa Česka

vyklizení bytu

Další služby

Svým klientům poskytujeme kromě vyklízecích a stěhovacích prací i další služby.

Odvoz starého nábytku

  • Nábytek rozděláme a odvezeme k ekologické likvidaci.

Odvoz spotřebičů

  • Odvezeme i staré a rozměrné elektrospotřebiče.

Odstranění tapet a nátěru

  • Zvládneme i odstranění starých tapet a nátěru.

Cenová nabídka

Abychom vám mohli sestavit co nejpřesnější cenovou nabídku za vyklizení skladu v Plzni, budeme potřebovat znát pár informací. Nezapomeňte nám tyto údaje napsat do našeho kontaktního formuláře.

  • Množství vybavení?
  • Velikost skladu či jiných nebytových prostor?
  • Budeme provádět i úklid?
  • Nakládací plocha?
  • Vybavení se bude likvidovat nebo stěhovat?
  • Požadovaná rychlost vyklizení?

Fotografie přes Whatsapp

Pro nejsnadnější nacenění nám v ideálním případě zašlete i fotografie z místa, které chcete vyklidit nebo přestěhovat přes aplikaci Whatsapp.


Fotografie přes Úschovna.cz

Pokud nepoužíváte aplikaci Whatsapp, zašlete nám bezplatně fotografie přes Uschovna.cz. Náš email info@vyklizimehned.cz uveďte do kolonky "KOMU".


CENOVÁ POPTÁVKA

Kalkulaci získáte obvykle do 90 minut.

Vaše jméno
Telefon
E-mail
Město

Zpráva - popište své požadavky


Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/svkbtoli/vyklizime-hned.cz/in/kontakty-footer.php on line 4

Warning: file_get_contents(http://ss.ipre.cz/in/mobil.php): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/svkbtoli/vyklizime-hned.cz/in/kontakty-footer.php on line 4

Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/svkbtoli/vyklizime-hned.cz/in/kontakty-footer.php on line 5

Warning: file_get_contents(http://ss.ipre.cz/in/mobil-mezera.php): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/svkbtoli/vyklizime-hned.cz/in/kontakty-footer.php on line 5
ikonka

Telefon

+420

ikonka

Whatsapp (fotky)

+420

ikonka

Pracovní dny

pondělí - neděle

ikonka

Informace po telefonu

08:00 - 20:00

© 2024 všechna práva vyhrazena