kalkulace | objednávky
608 05 66 44
kalkulace | objednávky
608 05 66 44
kalkulace | objednávky
608 05 66 44

Vyklizení zahrady Frýdek-Místek

Koupili jste dům nebo chatu ve Frýdku-Místku se zahradou nebo jste tuto nemovitost zdědili po svých rodičích či prarodičích? U starších majitelů se většinou potkáváme s nepříjemným koníčkem ve smyslu hromadění nepotřebného odpadu. Znáte to zřejmě i u svých dědečků a babiček, že se věci jednoduše nevyhazují, protože se ještě mohou hodit. Za pár let však z těchto věcí vzniká velké množství odpadu, kterého se nakonec budete muset zbavit.

Zahradu ve Frýdku-Místku vyklidíme za vás

Do vyklizení se můžete pustit svépomocí, poprosit své rodinné známé o pomoc a během několika volných víkendů odvézt postupně nežádoucí odpad do sběrných dvorů. Nechcete trávit svůj čas touto prací? Nemáte vozík?

Nechejte vyklizení zahrady na odbornících. Na nás. Jsme odborníci a zatímco budete relaxovat, vaši zahradu vyklidíme za vás. Věříme, že v okolí Frýdku-Místku a celkově v Moravskoslezském kraji najdete lepší aktivitu, než je tato práce.


Vyklizení zahrady

Odvozeme železo, hnilé dřevo i další odpad

Podle množství odpadu zajistíme přistavení kontejneru, případně odvezeme veškerý odpad k ekologické likvidaci našimi dodávkami. Pokud nebude ve Frýdku-Místku otevřený sběrný dvůr, zajistíme odvoz do jiného sběrného dvora v okrese Frýdek-Místek. Nemusíte mít obavu, že bychom v Moravskoslezském kraji nenašli jiné místo k ekologické likvidaci vašeho odpadu.

Pokud máte doma či na chatě kamna na dřevo, můžeme po dohodě využitelné dřevo nařezat a připravit k jeho dalšímu využití. Pokud k tomu bude samozřejmě vhodné.

Nejrychlejší vyklizení zahrad ve Frýdku-Místku

Ať už spěcháte na vyklizení vašeho bytu z jakéhokoli důvodu. Zajistíme tolik pracovní síly, kolik jen bude potřeba, abychom vaši nemovitost vyklidili v co nejkratším čase. Pracujeme i o víkendech a svátcích, po dohodě i přes noc!

Nejlevnější vyklizení zahrad ve Frýdku-Místku

Chcete ušetřit náklady za vyklizení vašeho bytu? Zavolejte nám na číslo 608 05 66 44 ještě dnes a proberte s námi možnosti, jak získat nejvýhodnější cenovou nabídku za vyklizení vašeho bytu na trhu.


Proč vyklizení zahrady od nás?

pejsek se sluchátky

Neděláme zbytečný hluk

Při rozebírání nábytku i samotném vyklízení postupujeme tak, abychom nevytvářeli zbytečný hluk, který by znepříjemňoval život vašich sousedů.

Chováme se šetrně

Při práci s odpadem myslíme na ekologickou likvidaci a proto nejen třídíme odpad, ale zajišťujeme jeho likvidaci ve sběrných dvorech.

ekologie
hodnocení

Ctíme vaše soukromí

Při vyklizení zahrady dbáme na soukromí našich klientů a proto si v žádném případě nepořizujeme žádné fotografie. Fotky na našem webu jsou z fotobanky.


A dalších městech také...

Vyklizení zahrady neposkytujeme pouze ve Frýdku-Místku a všeobecně v Moravskoslezském kraji, ale nabízíme tuto službu i v dalších městech v Čechách, na Moravě a Slezsku.

mapa Česka

Malování

Další služby

Kromě samotného vyklízení poskytujeme ve Frýdku-Místku i další práce, které jsou přímo spojené s touto činností. Díky tomu ušetříte nejen peníze, ale i svůj čas při hledání dalších firem.

Škrábání starých maleb

  • Zbavíme se starých nátěrů na stěnách vaší nemovitosti.

Odstranění tapet

  • Odborně odstraníme staré tapety.

Malování pokojů

  • Po vyklizení a úklidu vymalujeme stěny pokojů.

Cenová nabídka

Abychom vám mohli sestavit co nejpřesnější cenovou nabídku za vyklizení zahrady ve Frýdku-Místku, budeme potřebovat znát pár informací. Nezapomeňte nám tyto údaje napsat do našeho kontaktního formuláře.

  • Dodatečné služby? Nařezání dřeva?
  • Velikost zahrady?
  • Dodatečné služby?
  • Možnost přistavení kontejneru?
  • Požadovaná rychlost vyklizení?
  • Nadměrné vybavení? Těžká břemena?

Fotografie přes Whatsapp

Pro nejsnadnější nacenění nám v ideálním případě zašlete i fotografie z místa, které chcete vyklidit nebo přestěhovat přes aplikaci Whatsapp.


Fotografie přes Úschovna.cz

Pokud nepoužíváte aplikaci Whatsapp, zašlete nám bezplatně fotografie přes Uschovna.cz. Náš email info@vyklizimehned.cz uveďte do kolonky "KOMU".


CENOVÁ POPTÁVKA

Kalkulaci získáte obvykle do 90 minut.

Vaše jméno
Telefon
E-mail
Město

Zpráva - popište své požadavky


Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/svkbtoli/vyklizime-hned.cz/in/kontakty-footer.php on line 4

Warning: file_get_contents(http://ss.ipre.cz/in/mobil.php): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/svkbtoli/vyklizime-hned.cz/in/kontakty-footer.php on line 4

Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/svkbtoli/vyklizime-hned.cz/in/kontakty-footer.php on line 5

Warning: file_get_contents(http://ss.ipre.cz/in/mobil-mezera.php): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/svkbtoli/vyklizime-hned.cz/in/kontakty-footer.php on line 5
ikonka

Telefon

+420

ikonka

Whatsapp (fotky)

+420

ikonka

Pracovní dny

pondělí - neděle

ikonka

Informace po telefonu

08:00 - 20:00

© 2024 všechna práva vyhrazena