kalkulace | objednávky
608 05 66 44
kalkulace | objednávky
608 05 66 44
kalkulace | objednávky
608 05 66 44

Vyklizení zahrady Šternberk

Koupili jste dům nebo chatu ve Šternberku se zahradou nebo jste tuto nemovitost zdědili po svých rodičích či prarodičích? U starších majitelů se většinou potkáváme s nepříjemným koníčkem ve smyslu hromadění nepotřebného odpadu. Znáte to zřejmě i u svých dědečků a babiček, že se věci jednoduše nevyhazují, protože se ještě mohou hodit. Za pár let však z těchto věcí vzniká velké množství odpadu, kterého se nakonec budete muset zbavit.

Zahradu ve Šternberku vyklidíme za vás

Do vyklizení se můžete pustit svépomocí, poprosit své rodinné známé o pomoc a během několika volných víkendů odvézt postupně nežádoucí odpad do sběrných dvorů. Nechcete trávit svůj čas touto prací? Nemáte vozík?

Nechejte vyklizení zahrady na odbornících. Na nás. Jsme odborníci a zatímco budete relaxovat, vaši zahradu vyklidíme za vás. Věříme, že v okolí Šternberka a celkově v Olomouckém kraji najdete lepší aktivitu, než je tato práce.


Vyklizení zahrady

Odvozeme železo, hnilé dřevo i další odpad

Podle množství odpadu zajistíme přistavení kontejneru, případně odvezeme veškerý odpad k ekologické likvidaci našimi dodávkami. Pokud nebude ve Šternberku otevřený sběrný dvůr, zajistíme odvoz do jiného sběrného dvora v okrese Olomouc. Nemusíte mít obavu, že bychom v Olomouckém kraji nenašli jiné místo k ekologické likvidaci vašeho odpadu.

Pokud máte doma či na chatě kamna na dřevo, můžeme po dohodě využitelné dřevo nařezat a připravit k jeho dalšímu využití. Pokud k tomu bude samozřejmě vhodné.

Nejrychlejší vyklizení zahrad ve Šternberku

Ať už spěcháte na vyklizení vašeho bytu z jakéhokoli důvodu. Zajistíme tolik pracovní síly, kolik jen bude potřeba, abychom vaši nemovitost vyklidili v co nejkratším čase. Pracujeme i o víkendech a svátcích, po dohodě i přes noc!

Nejlevnější vyklizení zahrad ve Šternberku

Chcete ušetřit náklady za vyklizení vašeho bytu? Zavolejte nám na číslo 608 05 66 44 ještě dnes a proberte s námi možnosti, jak získat nejvýhodnější cenovou nabídku za vyklizení vašeho bytu na trhu.


Proč vyklizení zahrady od nás?

pejsek se sluchátky

Neděláme zbytečný hluk

Při rozebírání nábytku i samotném vyklízení postupujeme tak, abychom nevytvářeli zbytečný hluk, který by znepříjemňoval život vašich sousedů.

Chováme se šetrně

Při práci s odpadem myslíme na ekologickou likvidaci a proto nejen třídíme odpad, ale zajišťujeme jeho likvidaci ve sběrných dvorech.

ekologie
hodnocení

Ctíme vaše soukromí

Při vyklizení zahrady dbáme na soukromí našich klientů a proto si v žádném případě nepořizujeme žádné fotografie. Fotky na našem webu jsou z fotobanky.


A dalších městech také...

Vyklizení zahrady neposkytujeme pouze ve Šternberku a všeobecně v Olomouckém kraji, ale nabízíme tuto službu i v dalších městech v Čechách, na Moravě a Slezsku.

mapa Česka

Malování

Další služby

Kromě samotného vyklízení poskytujeme ve Šternberku i další práce, které jsou přímo spojené s touto činností. Díky tomu ušetříte nejen peníze, ale i svůj čas při hledání dalších firem.

Škrábání starých maleb

  • Zbavíme se starých nátěrů na stěnách vaší nemovitosti.

Odstranění tapet

  • Odborně odstraníme staré tapety.

Malování pokojů

  • Po vyklizení a úklidu vymalujeme stěny pokojů.

Cenová nabídka

Abychom vám mohli sestavit co nejpřesnější cenovou nabídku za vyklizení zahrady ve Šternberku, budeme potřebovat znát pár informací. Nezapomeňte nám tyto údaje napsat do našeho kontaktního formuláře.

  • Dodatečné služby? Nařezání dřeva?
  • Velikost zahrady?
  • Dodatečné služby?
  • Možnost přistavení kontejneru?
  • Požadovaná rychlost vyklizení?
  • Nadměrné vybavení? Těžká břemena?

Fotografie přes Whatsapp

Pro nejsnadnější nacenění nám v ideálním případě zašlete i fotografie z místa, které chcete vyklidit nebo přestěhovat přes aplikaci Whatsapp.


Fotografie přes Úschovna.cz

Pokud nepoužíváte aplikaci Whatsapp, zašlete nám bezplatně fotografie přes Uschovna.cz. Náš email info@vyklizimehned.cz uveďte do kolonky "KOMU".


CENOVÁ POPTÁVKA

Kalkulaci získáte obvykle do 90 minut.

Vaše jméno
Telefon
E-mail
Město

Zpráva - popište své požadavky


Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/svkbtoli/vyklizime-hned.cz/in/kontakty-footer.php on line 4

Warning: file_get_contents(http://ss.ipre.cz/in/mobil.php): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/svkbtoli/vyklizime-hned.cz/in/kontakty-footer.php on line 4

Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/svkbtoli/vyklizime-hned.cz/in/kontakty-footer.php on line 5

Warning: file_get_contents(http://ss.ipre.cz/in/mobil-mezera.php): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/svkbtoli/vyklizime-hned.cz/in/kontakty-footer.php on line 5
ikonka

Telefon

+420

ikonka

Whatsapp (fotky)

+420

ikonka

Pracovní dny

pondělí - neděle

ikonka

Informace po telefonu

08:00 - 20:00

© 2024 všechna práva vyhrazena