kalkulace | objednávky
608 05 66 44
kalkulace | objednávky
608 05 66 44
kalkulace | objednávky
608 05 66 44

Vyklízení chat a chalup Mariánské Lázně

Koupili jste starší chatu či chalupu v Mariánských Lázních nebo jste ji zdědili po svých rodičích či prarodičích? Je velmi pravděpodobné, že je vybavena nejen starým nábytkem a elektrospotřebiči, ale i dalším nepotřebným vybavením. Na půdách, sklepech a často i zahradě najdete místo pokladů spíše skladiště zbytečností. Během "první vlny" budete hledat cennosti a nakonec zjistíte, že zůstalo spousta odpadu, které ve své chatě nechcete a je potřeba ho vyklidit.

Chatu či chalupu v Mariánských Lázních vyklidíme za vás

Abyste si nemuseli brát dovolenou kvůli vyklízení, rádi vám s touto neoblíbenou činnosti pomůžeme. Jsme odborníci a zatímco budete relaxovat, chatu, chalupu, sklep i půdu vyklidíme za vás. Věříme, že v okolí Mariánských Lázní a celkově v Karlovarském kraji najdete lepší aktivitu, než je tato práce.


Vyklízení chat a chalup

Odvezeme nábytek, elektroniku i jiný odpad

Podle množství odpadu zajistíme přistavení kontejneru, případně odvezeme veškerý odpad k ekologické likvidaci našimi dodávkami. Pokud nebude v Mariánských Lázních otevřený sběrný dvůr, zajistíme odvoz do jiného sběrného dvora v okrese Cheb. Nemusíte mít obavu, že bychom v Karlovarském kraji nenašli jiné místo k ekologické likvidaci vašeho odpadu.

Nejrychlejší vyklízení chat v Mariánských Lázních

Ať už spěcháte na vyklizení vaší chaty z jakéhokoli důvodu, zajistíme tolik pracovní síly, kolik jen bude potřeba, abychom vaši nemovitost vyklidili v co nejkratším čase. Pracujeme i o víkendech a svátcích, po dohodě i přes noc!

Nejlevnější vyklízení chat v Mariánských Lázních

Chcete ušetřit náklady za vyklizení vaší chaty? Zavolejte nám na číslo 608 05 66 44 ještě dnes a proberte s námi možnosti, jak získat nejvýhodnější cenovou nabídku za vyklizení vaší chalupy na trhu.


Proč vyklízení chat a chalup od nás?

pejsek se sluchátky

Neděláme zbytečný hluk

Při rozebírání nábytku i samotném vyklízení postupujeme tak, abychom nevytvářeli zbytečný hluk, který by znepříjemňoval život vašich sousedů.

Chováme se šetrně

Při práci s odpadem myslíme na ekologickou likvidaci a proto nejen třídíme odpad, ale zajišťujeme jeho likvidaci ve sběrných dvorech.

ekologie
hodnocení

Ctíme vaše soukromí

Při vyklízení chat dbáme na soukromí našich klientů a proto si v žádném případě nepořizujeme žádné fotografie. Fotky na našem webu jsou z fotobanky.


A dalších městech také...

Vyklízení chat a chalup neposkytujeme pouze v Mariánských Lázních a všeobecně v Karlovarském kraji, ale nabízíme tuto službu i v dalších městech v Čechách, na Moravě a Slezsku.

mapa Česka

Malování

Další služby

Kromě samotného vyklízení poskytujeme v Mariánských Lázních i další práce, které jsou přímo spojené s touto činností. Díky tomu ušetříte nejen peníze, ale i svůj čas při hledání dalších firem.

Škrábání starých maleb

 • Zbavíme se starých nátěrů na stěnách vaší nemovitosti.

Odstranění tapet

 • Odborně odstraníme staré tapety.

Malování pokojů

 • Po vyklizení a úklidu vymalujeme stěny pokojů.

Cenová nabídka

Abychom vám mohli sestavit co nejpřesnější cenovou nabídku za vyklizení chaty či chalupy v Mariánských Lázních, budeme potřebovat znát pár informací. Nezapomeňte nám tyto údaje napsat do našeho kontaktního formuláře.

 • Odhadovaná velikost chaty? Počet pokojů?
 • Množství odpadu k vyklizení (nábytek, elektronika, podlahy,..)
 • Rozsah znečištění?
 • Dodatečné služby? Dezinfekce, malování,..?
 • Možnost přistavení kontejneru?
 • Odhadované množství vybavení?
 • Požadovaná rychlost vyklizení?
 • Nadměrné vybavení? Těžká břemena?

Fotografie přes Whatsapp

Pro nejsnadnější nacenění nám v ideálním případě zašlete i fotografie z místa, které chcete vyklidit nebo přestěhovat přes aplikaci Whatsapp.


Fotografie přes Úschovna.cz

Pokud nepoužíváte aplikaci Whatsapp, zašlete nám bezplatně fotografie přes Uschovna.cz. Náš email info@vyklizimehned.cz uveďte do kolonky "KOMU".


CENOVÁ POPTÁVKA

Kalkulaci získáte obvykle do 90 minut.

Vaše jméno
Telefon
E-mail
Město

Zpráva - popište své požadavky


Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/svkbtoli/vyklizime-hned.cz/in/kontakty-footer.php on line 4

Warning: file_get_contents(http://ss.ipre.cz/in/mobil.php): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/svkbtoli/vyklizime-hned.cz/in/kontakty-footer.php on line 4

Warning: file_get_contents(): php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/svkbtoli/vyklizime-hned.cz/in/kontakty-footer.php on line 5

Warning: file_get_contents(http://ss.ipre.cz/in/mobil-mezera.php): failed to open stream: php_network_getaddresses: getaddrinfo failed: Name or service not known in /home/svkbtoli/vyklizime-hned.cz/in/kontakty-footer.php on line 5
ikonka

Telefon

+420

ikonka

Whatsapp (fotky)

+420

ikonka

Pracovní dny

pondělí - neděle

ikonka

Informace po telefonu

08:00 - 20:00

© 2024 všechna práva vyhrazena